KONST / Litografier / Färglitografi 12735447

nr 1273 5447

Olle Carlström

(1920-2006), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 111/125, daterad -89. Motivet: 66x59 cm

Utrop:

500 kr

måndag 2 september 2019
kl 19:06:43

Olle Carlström

Läs mer om Olle Carlström